فرزانه ابروانی

مهاجرت به بریتیش کلمبیا از طریق برنامه استانی

مهاجرت به استان بریتیش کلمبیا بر اساس کارآفرینی:

لطفا در نظر داشته باشید که مدرک تحصیلی، میزان دارایی، امتیاز زبان ایلتس و مقدار سرمایه گذاری هر چه بالاتر باشد شانس قبولی را بالاتر خواهد برد

  • حداقل دارايى تخمين زده متقاضى در اين روش ۶۰۰،۰۰۰ دلار كانادا برای محدوده ونکوور و در شهرهای با جمعیت زیر ۷۵،۰۰۰ هزار نفر ۳۰۰،۰۰۰$ می باشد.
  • متقاضى بايد طى ۵ سال گذشته حداقل ٣ سال سابقه تجارت يا مديريت رده بالاى يك شرکت تجارى را دارا باشد.
  • متقاضى موظف است طى يك طرح تجارى قصد خود را مبتنى بر سرمايه گذارى بين ۱۰۰،۰۰۰ دلار برای مناطق کم‌جمعیت و حداقل ۲۰۰،۰۰۰ هزار دلار برای ونکوور ارائه دهد.
  • سرمايه گذارى مى تواند بر أساس شروع يك تجارت جديد باشد.
  •  امتقاضى مى بايستى مديريت بيزينس خود را به صورت فعال و روزانه در استان بریتیش کلمبیا به عهده داشته باشد و حداقل ۸۵٪ زمان در خاک کانادا باشد .
  • كسب و كار پيشنهادى توسط متقاضى بايد حداقل دو شغل یا یک شغل تمام وقت بستگی به استان مورد نظر براى شهروندان يا مقيمان كانادا ايجاد كند.
  • براى فرد متقاضى امكان اقدام به شراكت تجارى به صورت همزمان با يك فرد ديگر هم وجود دارد.

مهاجرت به استان بریتیش کلمبیا بر أساس كارآفرينى براى متقاضى و افراد وابسته به ايشان بعد از انتخاب در سيستم ، يك ويزاى كار ٢ ساله صادر خواهد شد و متقاضى بايستى در طى اين مدت بيزنس پيشنهادى خود را راه اندازى كند و هم چنين تمامى شرايط و ضوابطى كه به آن ها متعهد شده است ( مانند بهبود زبان انگليسى- أخذ مدرك آيلتس ۴ ) را برآورده كند. هم چنين متقاضى به محض ايجاد بيزينس و سرمايه گذارى لازم و استخدام به مدت يك سال مى تواند براى اقامت درخواست كند. از ديگر مزاياى استان بریتیش کلمبیا مى توان به رايگان بودن هزينه تحصيل براى كودكان زير ۱۸ سال تا مقطع دیپلم اشاره كرد، هم چنين كل اعضاى خانواده تحت پوشش بيمه درمانى به صورت كاملا رايگان خواهند بود. همسر متقاضى نيز قادر به دريافت اجازه كار در هر شرايطى برای شرکت مختلف مى باشد.
در استان‌های دیگر این مبلغ متفاوت هست.

بخشهای اصلی زیر واجد شرایط امتیازات اضافی هستند: